Odpadkové koše

Nejprodávanější

4 položek celkem
Bezdotykový koš na smetí Drosera 45 l Doleo.cz
Akce
2 449 Kč

Praktický bezdotykový koš na smetí Drosera z nerezové oceli a prvky z plastu. Je vybaven senzorem pohybu, díky kterému se jeho víko otevírá a zavírá automaticky.

CAS-CI-187
Koš na smetí se dvěmi komorami 40 l Doleo.cz
Akce
2 199 Kč

Nerezový koš na smetí se dvěmi komorami k pohodlnému třídění odpadu a šlapacími pedály, které usnadňují jejich otevírání. Je odolný proti mechanickému poškození a poškrábání.

CAS-CI-188
Odpadkový koš s výklopným víkem 10 l Doleo.cz
144 Kč

Odpadkový koš s výklopným víkem. Dostupný v barvách - šedá/zelená, šedá/modrá, šedá/žlutá, hnědá, béžová perleť, antracit/perleť.

KK-330
Odpadkový koš s výklopným víkem 25 l Doleo.cz
341 Kč

Odpadkový koš s výklopným víkem. Dostupný v barvách - šedá/zelená, šedá/modrá, šedá/žlutá, hnědá, béžová perleť, antracit/perleť.

KK-333

Odpadkové koše

Odpadková koš je nezbytný v každé domácnosti. Téměr veškerý odpad v domácnosti házíme do odpadkového koše. Odpadkové koše jsou uzpůsobeny pro dočasné skladování organického odpadu. V současné době má většina odpadkových košů standartní velikosti (30L, 45L, 50L). V naší nabídce máma také odpadkové koše, které mají dvě odpadkové nádoby. Můžete si například určit, že jedna bude na směsný odpad a druhá na plasty. Také máme dotykové koše na které stačí přiložit ruku a koš se automaticky otevře a poté i sám zavře. Nezapomeňte, že třízením odpadu přispíváte k péči o životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.