Rychlovarné konvice

Nejprodávanější

Rychlovarná konvice Supra Doleo.cz
 
1 130 Kč
Detail
1 položek celkem
Rychlovarná konvice Supra Doleo.cz
1 130 Kč

Rychlovarná konvice Supra je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s atraktivním designem a přehledným ukazatelem hladiny vody. Praktický 360° otočný podstavec se...

KK-216

Rychlovarná konvice

Rychlovarná konvice je nezbytným kuchyňským spotřebičem, zejména pro lidi kteří nemají moc času pro přípravu čaje, kávy, či jiného horkého nápoje, ale nemohou si nechat ujít právě například ranní kávu. Při koupí rychlovarné konvice je potřeba zvážit spousty faktorů. Skvělá rychlovarná konvice musí umět více než jen vytvořit vroucí vodu. Při výběru by jste měli zvážit příkon varné konvice. Příkon nejvíce ovlivňuje to za jakou dobu se ohřeje voda v ně konvice. Hosté již sedí v místnosti, takže je čas na dort a kávu nebo čaj. Hrnky, skleničky a šálky jsou také připraveny. Stačí si připravit správné množství vroucí vody.

Design rychlovarné konvice

Nejběžnějšími typy jsou konvice ve tvaru džbánu či kopule. Konvice na ohřev vody jsou vyšší a mají ostré hrdlo pro odlévání vody z důvodu, aby Vás horká voda neopařila. Rychlovarné konvice mají často výklopná víka, která usnadňují nalévání vody do rychlovarné konvice.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.