Nerezové dřezy

Nejprodávanější

Kuchyňský dřez Turing 500 x 860 Doleo.cz
 
2 834 Kč
Detail
Kuchyňský dřez Turing 435 x 760 Doleo.cz
 
1 574 Kč
Detail
Kuchyňský dřez Sagan 500 x 580 Doleo.cz
1 470 Kč
Detail
8 položek celkem
Kuchyňský dřez Appolonia 500 x 860 Doleo.cz
3 632 Kč

Kuchyňský dřez Appolonia je perfektním doplňkem do každé...

CAS-CI-33
Kuchyňský dřez Cajal 450 x 430 Doleo.cz
3 780 Kč

Kuchyňský dřez Cajal. Skvěle se k němu hodí všechny typy...

CAS-CI-74
Kuchyňský dřez Celena 480 x 600 Doleo.cz
2 729 Kč

Kuchyňský dřez Celena je vybaven velkou a malou komorou,...

CAS-CI-34
Kuchyňský dřez Jemison 480 x 900 Doleo.cz
1 889 Kč

Kuchyňský dřez Jemison je užitečný v každé kuchyni díky....

CAS-CI-44
Kuchyňský dřez Nakaya Lesklý 500 x 860 Doleo.cz
1 889 Kč

Kuchyňský dřez Nakaya leštěný se vyznačuje vysokou...

CAS-CI-41
Kuchyňský dřez Sagan 500 x 580 Doleo.cz
1 470 Kč

Kuchyňský dřez Sagan pasuje skvěle do každé kuchyně. Je...

CAS-CI-43
Kuchyňský dřez Turing 435 x 760 Doleo.cz
1 574 Kč

Kuchyňský dřez Turing pasuje skvěle do každé kuchyně. Je...

CAS-CI-192
Kuchyňský dřez Turing 500 x 860 Doleo.cz
2 834 Kč

Kuchyňský dřez Turing pasuje skvěle do každé kuchyně. Je...

CAS-CI-193

Nerezové dřezy - ideální volba pro vaší kuchyň

Nerezové dřezy se používají v domácích i veřejných prostorách, jako jsou kanceláře, kavárny, restaurace a mnoho dalších prostorů. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, díky které získávají mnoho skvělých vlastností, jako odolnost vůči náhlím změnám teplot - nemusíte se tedy obávat deformaci jejích povrchů z důvodu položení horkého hrnce. Tvrdost materiálu je u nerezových dřezů skvělá. Nepoškrábou se, takže nerezový dřez si zachová svůj bezchybný charakter mnoho let.

Nerezový dřez - tradiční řešení, které nikdy nevyjde z módy

Nerezový dřez je odolný vůči vysokým teplotám a různým chemikáliím. Velmi snadno se čistí. V naší nabídce naleznete dřezy, které jsou zapuštěny do pracovní desky, ale i také, které jsou montovány pod pracovní desku. Máme modely s jednou či dvěma komorami. Některé naše nerezové dřezy jsou vyráběny pomocí technologie microlene, což činí jejich povrch velmi kompaktní a urychluje odtok vody - pomáhá udržovat dřez v čistotě.

Jak vybrat ten správný nerezový dřez do Vaší kuchyně?

Při výběru nerezové dřezu věnujte pozornost druh oceli, ze kterého je dřez vyroben. První z nich je nerezová ocel, materiál, který je vysoce odolný vůči mechanickému poškození, změnám teploty a velmi snadno se čistí. Druhým typem je chromniklová ocel, je levnější, ale také méně odolná než nerezová ocel. Také je méně odolná vůči vysokým teplotám, poškrábání a čistícím prostředkům

My Vám nabízíme asi tucet vysoce kvalitních nerezových dřezů, které si můžete přizpůsobit vaším potřebám a možnostem bydlení. Nejoblíbenějším řešením jsou jednokomorové nerezové dřezy, které jsou ideální pro jednotlivce, nebo do domácnosti která využívá myčku nádobí. Ideální také pro malé kuchyně. Skvělou volbou jsou také jednokomorové dřezy s odtokovou deskou, na které můžete nechat odkapat Vaše nádobí. Jeden a půl komorový dřez je zvětšený o další prostor. V malé komoře s odtokem můžete pohodlně umýt malé kuchyňské náčiní a příbory. Ideálním řešením pro velké kuchyně a velké rodiny, kde na mytí čeká velké množství nádobí, jsou dvoukomorové nerezové dřezy. Při výběru tohoto typu dřezu věnujte pozornost velikosti obou komor, protože nejsou vždy stejné velikosti.


Věnujte pozornost poloze dřezu. V této skupině jsou pravostranné a levostranné kuchyňské dřezy a reverzibilní dřezy, která můžete libovolně namontovat.

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.