Příbory

Nejprodávanější

8 položek celkem
Sada 24 ks příborů Concerto Artisto Tenso Doleo.cz
829 Kč

Vkusná sada 24 kusů příborů Concerto Artisto Tenso z nerezové oceli pro 6 osob. Zabaleno ve pěkném kartonovém balení s magnetickým uzávěrem.

TA-116
Sada 24 ks příborů Minimal - Doleo
759 Kč

Sada 24 kusů příborů Minimal z nerezové oceli pro 6 osob. Hodí se do každé jídelny. Je zabalena v dekorativní krabici, ve které jsou příbory přehledně uspořádány. Je vhodná i...

TA-159
Sada příboru v koženém kufru Amazon - 72 kusů | www.doleo.cz
1 989 Kč

Sada nerezových příborů s koženým kufrem.

TA-261
Sada příborů v koženém kufru Celine - 72 ks | www.Doleo.cz
2 999 Kč

Velká a jemně zdobená sada příborů pro 12 osob.

TA-309
Safira sada lžic 12 ks Doleo.cz
676 Kč

Sada 12 ks lžící z kvalitní nerezové oceli. Možnost mytí v myčce.

KK-190
Safira sada nožů 12ks Doleo.cz
1 362 Kč

Sada 12 ks nožů z kvalitní nerezové oceli. Možnost mytí v myčce.

KK-191
Safira sada vidliček Doleo.cz
676 Kč

Sada 12 ks vidliček z kvalitní nerezové oceli. Možnost mytí v myčce.

KK-189
Vidlička na maso a klobásy z nerezové oceli | www.doleo.cz
99 Kč

Funkční a robustní vidlice na maso.

TA-311

Příbory

Chcete-li vytvořit elegantní stolovonání, potřebujete jak talíře, tak správnou sadu příborů. Nože, vidličky, lžíce, čajové lžičky jsou téměř povinným stolovacím náčiním každé kuchyně. Chcete, aby to tak bylo i u vás doma? Chystáte se objednat příbory pro 12 osob a nevíte kterou sadu si vybrat? S naší pomocí si vyberete sadu, které Vám bude velmi vyhovovat. U nás najdete sady příboru, které můžete věnovat jako dárek, levné a kvalitní příbory, cestovní příbory a dokonce i barevné příbory po Vaše děti. 

Příbory, s nimiž si můžete dát vaše chutné jídlo
 
Polévka, druhý chod, dezert ... Naše příbory vám umožní pohodlně jíst každé vaše jídlo. Díky naším příborům si nakrájíte grilovanou klobásku, sníte vrstvený salát, zamícháte si Váš oblibený čaj, dáte si trochu dortu. Správná sada příborů bude také představovat váš výborný vkus při návštěvě hostů.

Levné příbory nejsou jen plastové příbory

Hledáte příbory pro děti? Jste na správném místě. Máme vhodného příbory pro vaše děti. Jejich pastelové barvy budou příjemným zpestřením pro Vaše děti. Nůž, vidlička a lžíce. Vždy se však můžete rozhodnout, že vaše dítě jíž vyrostlo k používání kovové sady příborů. Protože levné příbory nejsou jen ty z plastu - značky Tadar, Starke Pro nebo Konighoffer mohou v tomto ohledu splnit vaše všechna očekávání.
 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.