Sady hrnců

Nejprodávanější

Sada hrnců GRIS MARBLE 8 dílná | Doleo.cz
 
2 399 Kč
Sada nerezových hrnců Bahama - 8 dílná sada - Doleo
 
1 175 Kč
Napařovací hrnec Senso 2,3 l | www.Doleo.cz
Napařovací hrnec Senso 2,3 l
Skladem (> 5 ks)
KH-023
 
999 Kč
10 položek celkem
Sada smaltovaných hrnců Cooking with love 8 dílná sada - Doleo
1 249 Kč

Osmi dílná sada čtyř smaltovaných hrnců s popiskem Cooking with love (překlad: Vaření s láskou). Každý hrnec má víko vyrobené z odolného skla proti vysokým teplotám. 

TA-162
Napařovací hrnec Senso 2,3 l | www.Doleo.cz
999 Kč

Napařovací sada hrnců z nerezové oceli skládající se ze tří napařovacích hrnců, které umožňují účinné napařování potravin, jednoho hrnce na vodu a skleněné poklice s...

KH-023
Sada hrnců GRIS MARBLE 8 dílná | Doleo.cz
2 399 Kč

Sada hrnců Gris Marble je velmi kvalitní sada hrnců s moderním a atraktivním designem.

TA-204
Sada nerezových hrnců Alaska 8 dílná sada | www.doleo.cz
Akce
749 Kč

Osmi dílná sada hrnců Alaska se skládá ze čtyř kvalitních hrnců z nerezové oceli s praktickými uchy po jejich stranách.

TA-180
Sada nerezových hrnců Bahama - 8 dílná sada - Doleo
1 175 Kč

Sada hrnců Baham se skládá ze tři hrnců a jednoho kastrolu s praktickými uchy na stranách pro pohodlnou manipulaci. Každý z těchto komponentů má víko přizpůsobené svému průměru....

TA-194
Gusto sada nerezových hrnců Doleo.cz
3 400 Kč

Sada tří hrnců, kastrolu a pánve Gusto vyrobených z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Černé plastové rukojeti.  Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-743
Mona sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
2 899 Kč

Sada tří hrnců a rendlíku Mona z kvalitní nerezové oceli a pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-742
Perla sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
2 999 Kč

Sada tří hrnců a rendlíku Perla z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-124
Perla Jr. sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
1 799 Kč

Sada tří hrnců Perla Jr. z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-128
Tombik sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
3 499 Kč

Sada tří hrnců, kastrolu a pánve Tombik z kvalitní nerezové oceli s leštěným povrchem a se skleněnými pokličkami. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-144

Praktické sady hrnců na vaření

Hrnce v kuchyni nejsou jen základním kuchyňským náčiním, ale také jsou součásti výzdoby Vaší kuchyně a proto by sada hrnců měla být jak velmi kvalitní tak také by měla designove ladit s Vaší kuchyní. Každá naše sada hrnců obsahuje hrnce různých objemů a jsou určené k přípravě různých pokrmů. Dobře zvolena sada hrnců je výbornou investici na mnoho let. Jak si vybrat, ale tu správnou sadu? My jsme Vám vybrali ty nejlepší sady hrnců, aby vaše příprava jídla už byla jen samá radost!

Sady hrnců se mohou skládat z různého počtů jednotlivých hrnců a jiných nádob. Lze je použít k přípravě různých jídel. Sada, kterou si vyberete, musí odpovídat vaším skutečným potřebám v závislosti na počtu osob, pro které budete vařit a také na typu jídel samotných. Hrnce v sadě musí byt především z kvalitních materiálů. Sada hrnců je také skvělým dárkem pro novomanžele, či je můžete věnovat někomu jako dárek k narozeninám.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.