Sady hrnců

Nejprodávanější

Sada hrnců GRIS MARBLE 8 dílná | Doleo.cz
 
2 399 Kč
Detail
Sada nerezových hrnců Bahama - 8 dílná sada - Doleo
 
1 175 Kč
Detail
10 položek celkem
Sada smaltovaných hrnců Cooking with love 8 dílná sada - Doleo
1 250 Kč

Osmi dílná sada čtyř smaltovaných hrnců s popiskem Cooking with love (překlad: Vaření s láskou). Každý hrnec má víko vyrobené z odolného skla proti vysokým teplotám. 

TA-162
Sada hrnců Alaska 8 dílná sada - Doleo
799 Kč

Osmi dílná sada hrnců Alaska se skládá ze čtyř kvalitních hrnců z nerezové oceli s praktickými uchy po jejich stranách.

TA-180
Sada hrnců GRIS MARBLE 8 dílná | Doleo.cz
2 399 Kč

Sada hrnců Gris Marble je velmi kvalitní sada hrnců s moderním a atraktivním designem.

TA-204
Sada nerezových hrnců Bahama - 8 dílná sada - Doleo
1 175 Kč

Sada hrnců Baham se skládá ze tři hrnců a jednoho kastrolu s praktickými uchy na stranách pro pohodlnou manipulaci. Každý z těchto komponentů má víko přizpůsobené svému průměru....

TA-194
Flora sada nerezových hrnců černá Doleo.cz
Akce
5 889 Kč

Sada tří hrnců, kastrolu a pánve Flora vyrobených z kvalitní nerezové oceli s leštěným povrchem. Pokličky jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Ergonomické rukojeti potažené...

KK-183
Gusto sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
3 199 Kč

Sada tří hrnců, kastrolu a pánve Gusto vyrobených z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Černé plastové rukojeti.  Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-743
Mona sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
2 899 Kč

Sada tří hrnců a rendlíku Mona z kvalitní nerezové oceli a pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-742
Perla sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
2 999 Kč

Sada tří hrnců a rendlíku Perla z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-124
Perla Jr. sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
1 799 Kč

Sada tří hrnců Perla Jr. z kvalitní nerezové oceli s pokličkami z tvrzeného skla. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-128
Tombik sada nerezových hrnců Doleo.cz
Akce
3 499 Kč

Sada tří hrnců, kastrolu a pánve Tombik z kvalitní nerezové oceli s leštěným povrchem a se skleněnými pokličkami. Vhodné pro indukční vaření i mytí v myčce.

KK-144

Praktické sady hrnců na vaření

Hrnce v kuchyni nejsou jen základním kuchyňským náčiním, ale také jsou součásti výzdoby Vaší kuchyně a proto by sada hrnců měla být jak velmi kvalitní tak také by měla designove ladit s Vaší kuchyní. Každá naše sada hrnců obsahuje hrnce různých objemů a jsou určené k přípravě různých pokrmů. Dobře zvolena sada hrnců je výbornou investici na mnoho let. Jak si vybrat, ale tu správnou sadu? My jsme Vám vybrali ty nejlepší sady hrnců, aby vaše příprava jídla už byla jen samá radost!

Sady hrnců se mohou skládat z různého počtů jednotlivých hrnců a jiných nádob. Lze je použít k přípravě různých jídel. Sada, kterou si vyberete, musí odpovídat vaším skutečným potřebám v závislosti na počtu osob, pro které budete vařit a také na typu jídel samotných. Hrnce v sadě musí byt především z kvalitních materiálů. Sada hrnců je také skvělým dárkem pro novomanžele, či je můžete věnovat někomu jako dárek k narozeninám.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.