Vánoční stolování

Vánoční tabule na Doleo

Vánoční stolování

Vánoce jsou symbolem pohody, lásky a radosti. K hlavnímu bodu prožití krásných vánoc patří neodmyslitelně štědrovečerní večeře. Každý z nás chce mít při této večeři nádherné vánoční stolování a proto si na každém kroku stolování musíme dát záležet.

1.Vánoční ubrus a ubrousky

Máte-li doma například krásný stůl z masivního dřeva, tak Vám postačí určitě středem tažený běhoun s vánočními motivy. Mnoho z nás, ale takovým stolem nedisponuje a proto volíme ubrus s vánočními motivy, doporučujeme zvolit barvu ubrusu v červené, bíle, zelené či popřípadě zlaté barvě. Ubrus nemusí být jen v jedné barvě, ale může být dvoubarevný či obsahovat barevné vánoční motivy.
Ubrousky volte v jiné barvě jako ubrus, nám se nejvíce líbí červený ubrus se zelenými ubrousky.

2. Talíře a příbory

Množství talířů a příborů na Vašem stole volíme podle počtu chodů. Někdo si dopřává tři až čtyř-chodovou štědrovečerní večeři. Ale my co chceme zvolit tradičnější možnost o dvou chodech a tím je tradiční polévka a jako hlavní chod kapr s bramborovou kaší si na stůl přichystáme slavnostní porcelánové nádobí.
První položíme na stůl mělký talíř a na něho můžeme položit ubrousek s vánočním motivem a na něho položíme hluboký talíř na polévku. Po pravé straně položíme prvně nůž a poté lžíci. Na levou stranu položíme vidličku.

3. Vánoční dekorace na stole

Doprostřed stolu si postavíme svíčky a dokola ozdobíme šiškami a jehličím například ze smrku. Na stole můžete jako ozdobu zvolit ještě například baňky které se věší na stromeček.

A vánoční stolování je na světe.

Vánoční stolování

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení